Edukacja

Zdjęcie wszpółczesne, kolorowe. Na zdjęciu widok Pomnika Ofiar Faszyzmu.
Pracownicy Muzeum KL Plaszow prowadzą działalność edukacyjną obejmującą: otwarte spotkania tematyczne (zobacz sekcję Wydarzenia), wizyty w miejscu pamięci z przewodnikiem dla grup zorganizowanych, zajęcia zdalne dla uczniów oraz projekty wolontariackie i edukacyjne.

Teren dawnego KL Plaszow można zwiedzać samodzielnie, z własnym przewodnikiem lub podczas spotkań organizowanych przez Muzeum. Muzeum KL Plaszow oferuje zwiedzanie z przewodnikiem w językach polskim i angielskim. W przypadku konieczności skorzystania z innej opcji językowej prosimy o wcześniejszy kontakt z Działem Edukacji (mail: edukacja@plaszow.org). Muzeum może pomóc w kontakcie z licencjonowanymi przewodnikami miejskimi posiadającymi również uprawnienia do oprowadzania po Trasie Pamięci.

Orientacyjny czas zwiedzania, w zależności od wybranego wariantu, wynosi od 2 do 3 godzin. W celu uzyskania szczegółowych informacji o przebiegu zajęć oraz możliwości rezerwacji terminów prosimy o kontakt na adres mailowy: edukacja@plaszow.org.

MENU

Cennik

Cennik

Osoby indywidualne

Udział w wydarzeniach organizowanych przez Muzeum KL Plaszow wymaga zakupu biletu edukacyjnego.

  Język polski Język angielski
Oprowadzanie
(różne warianty, ok. 2 godz.)

25 zł 30 zł

Warsztaty terenowe
(ok. 2 godz.)

35 zł 40 zł

 

Grupy zorganizowane

Usługa przewodnicka Muzeum KL Plaszow dla grup zorganizowanych*:

  Język polski Język angielski
Oprowadzanie
(różne warianty, ok. 2 godz.)

250 zł 450 zł

Warsztaty terenowe
(ok. 2 godz.)
300 zł 500 zł


*Maksymalna liczba osób w grupie nie większa niż 30 osób. W przypadku chęci rezerwacji usługi przewodnickiej dla liczniejszych grup prosimy o wcześniejszy kontakt pod adresem: edukacja@plaszow.org

Wykłady


  Język polski Język angielski

Wykład* (ok. 1,5-2 godz.)
150 zł 200 zł


*Tematyka wykładu wymaga wcześniejszego ustalenia.

Zajęcia dla osób o specjalnych potrzebach

Zajęcia i usługa przewodnicka dla osób o specjalnych potrzebach są nieodpłatne pod warunkiem zapewnienia przez grupę wystarczającej liczby opiekunów, asystentów lub tłumaczy (w przypadku osób posługujących się językiem migowym).

Pliki do pobrania